Скопјанец во паника – му исчезна сопругата


Скопјанец поминува низ пекол откако завчера исчезна неговата сопруга. Според податоците од полицијата, во 13 часот во полициската станица во Чаир, 49-годишниот А.Н. пријавил дека на 20.11. околу 08 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга,  31-годишната Х.С. која е со нарушено здравје.

 

Инаку, и во текот на вчерашниот ден исчезна 13-годишно дете од Скопје.

missing20person1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1