Солзи, врисоци, прегратки – фановите го пречекаа Даниел на аеродром (Видео)


Со солзи, врисоци и прегратки Даниел Кајмаковски – победникот на „Икс-фактор“ беше пречекан од фановите на скопскиот аеродром

Погледнете ја атмосферата

 daniel544 daniel 5446

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1