Стравотна снимка од експлозијата во која почина кралот на ноќните клубови во Белград


Во автомобилот кој експлодираше настрада Драган Јелиновиќ (55), сопственик на неколку белградски ноќни клубови.strav.jpg-500

Страшната експлозија се случи денеска на улицата Милан Вујаклија во Белград. Според првичните информации, жртва на екслозијата е Драган Јелиновиќ, сопственик на белградски ноќни клубови, а воедно и поранешен сопственик на клубот Хуа Хуа.

Екипата на српски Телеграф објавува видео снимка од местото на страотната несреќа.

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1