Tag Archives: barbi

Наскоро во продажба Барбика – травестит

Барби куклата ја има во сите варијанти – од барби болничарка до барби спортистка. Е сега најново е што ќе има и  Барби – маж, односно травестит.

______________________________________________________________________________________________________

Нова ,,Барби,, дрога за слабеење и сексуална желба

На црниот пазар по ботоксот и пластичната хирургија се појави и нов производ популарно наречен ,,барби дрогa,, овaсупстанца се вбризгува под кожата и помага во слабеење, потемнување на кожата и зголемување на сексуалната желба.

______________________________________________________________________________________________________

Нова дрога на пазарот – „Барби дрога“ за слабеење, темен тен и сексуална желба

На илегалниот пазар, по ботоксот и пластичната хирургија, се појави новиот производ популарно наречен „Барби дрога“, кој помага при затемнување на тенот, слабеењето и ја зголемува сексуалната желба.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1