Tag Archives: bred pit

Анџелина Џоли си ги покани сите бивши на свадбата со Бред Пит

На списокот на гости на долгоочекуваната свадба меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит се најдоа и бившите сопрузи на глумицата – Били Боб Тортон и Џони Ли Милер.

______________________________________________________________________________________________________

Бред ја налутил Анџелина – си дошол дома камен пијан, плус заборавил да и се јави!

Сите жени се исти, човек малку ќе се запие и веднаш драматизираат, мислевме дека барем Анџелина Џоли покажува малку разбирање за ваквите ситуации, сме се лажеле. Бред се поднапил и заборавил да и се јави, и сега тешко него!

______________________________________________________________________________________________________

Бред и Анџелина ќе се венчаат овој викенд

  Актерот Бред Пит и ѕвездата Анџелина Џоли најверојатно ќе се венчаат многу порано од најавуваното. Се претпоставува дека тоа ќе се случи во текот на викендот, на имотот на двојката во Франција.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1