Анџелина Џоли си ги покани сите бивши на свадбата со Бред Пит


На списокот на гости на долгоочекуваната свадба меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит се најдоа и бившите сопрузи на глумицата – Били Боб Тортон и Џони Ли Милер.

Анџелина не сакала да се малтретира околу свабата па целото организирање паднало на Бред. Но кога дошло ред за списокот на гости таа се вмешала и ги допишала имињата на бившите. Нема информација како младоженецот до прифатил овој гест на идната сопруга.

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1