Tag Archives: devojcinja

Скандал во Кина: Петгодишно девојче во бикини на саем за автомобили

Компанијата која гои ангажирала девојчињата, од кои едно имало едвај пет години, во бикини да позираат пред автомобилите на саемот за автомобили во еден град во централна Кина, повикала на смирување на бурните полемики кои се дигнале во јавноста поради скандалот.

______________________________________________________________________________________________________

Мало кутре со големо срце. Чивава пронајде загубени девојчиња во шума.

  Чивавата Бел ги пронајде загубенте девојчиња во шумата, во близина на Атланта.

______________________________________________________________________________________________________

Братучетките Драгослава (9) и Драгана (7) мали магнети

Дејвочињата од селото Мали Кривељ, во близина на Бор, имаат невообичаена моќ. Деветгодишната Драгана Милошевиќ и нејзината две години помлада братучетка, од нејзината текта Драгослава Грујиќ, со нивните тела можат да привлекуваат метал како магнетот.

______________________________________________________________________________________________________

Девојчиња со ,,клемпави,, уши добиваат бесплатна пластична операција во САД (Видео)

14 годишната Надја имала впечатливо поголеми уши кои и го претвориле животот во вистински пекол. Ја задевале уште во основно училиште. Пред да оди на училиште била весела и многу комуникативна, но после задевањето повеќе од 7 години била повлечена, со никого не разговарала и била во депресија.

______________________________________________________________________________________________________

Двајца мажи од Косово силувале 13 и 14 год девојчиња во Улцињ

  Двајца мажи од Косово се уапсени под сомнение дека силувале две малолетни девојки во Улцињ. Девојките биле дел од школска тура на одмор во летувалиштето, едната е од Германија, а другото девојче од Полска

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1