Tag Archives: IZJAVA

Медведев: Не сакам да ви кажам колку вонземјани има меѓу нас да не предизвикам паника! (Видео)

Рускиот премиер Дмитриј Медведев, незнаејќи дека камерите се вклучени, после телевизиска емисија изјавил дека постојат вонземјанци кои шетаат по земјата.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Министер му порача на народот – НЕМОЈТЕ ДА ЈАДЕТЕ ЗА ДА ЗАШТЕДИТЕ !!!!

,, нека штеди народот – штедете, штедете, не јадете,, скандалозна изјава на министер во Босна

______________________________________________________________________________________________________

ВИДЕО СМЕШНО: Славен Билиќ зборува „руски“

Доскорашниот селектор на Хрватска, Славен Билиќ, а сега тренерот на Локомотив од Москва, се обиде да даде изјава по натпреварот од првото коло во рускиот шампионат на руски.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1