Tag Archives: momcinja

Неколку избодени момчиња на пазарчето во „Ѓорче Петров“

Неколку лица избодени утрово по кавга која ја имале еден час претходно на пазарчето во Ѓорче Петров. Хоспитализирани се, едно момче во критична состојба.

______________________________________________________________________________________________________

Две малолетни момчиња најдени обесени

Две момчиња на возраст од 16 и 19 години се пронајдени мртви.

______________________________________________________________________________________________________

Наркоман заразен со хепатит Ц им ги одгризал ушите на две момчиња – Фото

Зомби филмовите преточени во реалност, две момчиња минатата недела побарале лекарска помош – биле жртви на канибалистички напад од наркоман заразен со хепатит Ц!

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1