Цунамито ги носи бендот и публиката на концерт (ВИДЕО)


Објавена е снимка и од моментот кога голем бран погодил поп-концерт, на кој настапувал бендот Севентин, на плажата Танжунг Лесунг.

Фронтменот на бендот објави на социјалните мрежи дека загинале менаџерот и басистот на групата, додека по останатите тројца членови на бендот и неговата жена се уште се трага.

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1