Тврди дека бил киднапиран од вонземјани и дека има слики како доказ (Видео)


Рони Досон, тексашки возач кои со свјот камион пренесувал суровата нафта, тврди дека успеал да избегне киднапирање од вонземјанин.

alien abduction30Тој успеал да ја долови сликата од огромното речиси ½ милја долго вселенско летало, површинската структура, цевките резервоарите, ракетите и антените кои се наоѓале на истото, пренесуваат медиумите кои се занимаваат со НЛО и вонземјани.

Според нив фотографиите на Рони се навистина чудни и интересни
Огромното летало било забележано на 60 милји од „Dyess“ авионската база.
„Нашиот воздушен простор не е повеќе само во наша сопственост“, вели Рони.
Не е првпат ваквиот објект да биде забележан од тамошните жители. Претходно бил забележан уште два пати, а еднаш на 26 март на местото на Велс филијалата на Леандер.

Share Button

Tags: ,

Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1