Уапсен 76 годишен дедо кој орално задоволувал 64 год баба во јавен парк


Се напиле и ги обземала сексуална желба. Со оглед на фактот што на нивни години тоа не се случува често тие не сакале да ризикуваат и да чекаат да стасаат дома, туку одлучиле да му се израдуваат на моментот, без разлика што биле во јавен парк, изјавиле во полицијата.

 

76 годишниот Џејмс Харши и 64 годишната Аудора Родригез се уапсени во Балсам Парк во Myrtle Beach. Постариот пар орално се задоволувал во јавен парк пред очите на вџашените посетители.

Кога ги уапсиле околу нив имало неколку шишиња со вотка, а главата на дедото била во меѓуножјето на бабата.

Неговите панталони биле свлечени до колена и бабата исто така орално го задоволувала.

Жената била заведена како бездомник додека дедото си имал куќа на плажата. Во полиција изјавиле дека се напиле и ги обземала сексуална желба. Со оглед на фактот што на нивни години тоа не се случува често тие не сакале да ризикуваат и да чекаат да стасаат дома, туку одлучиле да му се израдуваат на моментот, без разлика што биле во јавен парк.

Share Button

Tags: , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1