Ви се верува ли ова е Вале Гулабица – Стилистите ја направија топ (Фото)


Емисијата ЕКСТРА ЕКСКЛУЗИВ во мисија – да ја трансформира Вале Гулабица 🙂 Ова е резултатот кога професионалци се во игра.

valeee gulabica
Кнез дизајнираше фустан и накит специјално за неа, a тимот на Дадар и тимот на Мое Студио, направија драстична промена на нејзиниот изглед  -бојата на косата, обликувањето на веѓите.

За Гулабица да има траен спомен од овој ден, трансформацијата се заокружи со професионална фото-сесија, со Горан В. Поповски зад фотографскиот објектив. Како течеше целиот процес можете да погледнете во видеото од емисијата на следниот ЛИНК . 

Колку да направите споредба – еве како изгледаше гулабица на последниот нејзин спот 🙂

ГУЛАБИЦА ПОВТОРНО УДИРА – ВИДЕО

valeee gulabica

фото – Канал 5 – Екстра ексклузив

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1