ВИДЕО: Автомобил удри во мечка – сите преживеаа, а мечката само си стана и избега


meckaСнимен е страшен удар кога автомобил кои вози со огромна брзина удира мечка која излетала на патот.

Но она што е чудно и покрај силниот удар, мечката само си стана како ништо да не било и си отшета во шумата.

Нема повредени ниту од сопатниците во автомобилот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1