Видео: Дали вие би го направиле ова поради љубов?


Потполно изненадувачки, стратег за прашања околу социјалните мрежи, стана жртва на својата работа кога нејзиното момче одлучило да ја запроси користејќи ги алатите од нејзиниот занает.

Џои Ланкианс по пат на социјалните мрежи стапил во контакт со голем број луѓе кои неговата девојка Алекс ја изненадиле со танцување, а младоженецот отишол толку далеку што успеал и целата улица да ја затвори за сообраќај.

Алекс мислела дека ќе се најде со пријателите но наместо тоа во прашање било нешто многу позначајно, можеби и најзначајната случка во животот.

Џои речиси два месеци планирај да и понуди брак и многу успешно ги сокривал пробите од својата сакана.

Еве како изгледало тоа…

 

 

 

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1