ВИДЕО: Доказ дека ќе завршите со љубениот што ви е суден


Paperman_still_1Aко се уште не сте го погледнале кусиот анимиран филм „Papermen“, сега е вистинската прилика да го сторите тоа.

Црно – белиот филм на Волт Дизни доби Оскар за најдобар кус анимиран филм.

За само шест минути ќе ви се врати вербата во љубовта, надежта дека вистинскиот е таму некаде и ќе имате блажена насмевка на лицето.

Вистина.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1