Видео: Дух на девојче снимен во лифт


 

Овие луѓе се извадија од памет кога во лифтот прво снемува струја, а потоа нигде од никаде се појавува дух на девојче кое вриска.

Сето ова е ,,скриена камера,, малку невкусна бидејќи луѓето кои за несреќа се најдоа во лифтот никогаш нема да го заборават стравот кој го доживеаа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1