Видео: Генијалци свират што ќе посакаат на најнеобичниот инструмент!


Да, насловната слика теско е да се спореди со исечок од операта „Кармен“, но во рацете на уметниците од „Зик Зазоу“ баш се се претвора во музички инструмент.

Погледнете сами!

 

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1