Видео: Изгубил кладба па му ја запалиле главата


По настанот шокирани останале и гостите кои гледале како пријателите на Вилиам му ја поливаат главата со чашка Бакарди 151, а еден носи пламен.

36 годишниот Вилиам Бонер од Америка се здобил со тешки телесни повреди, изгореници, откако поради изгубена кладба пријателите му ја запалиле главата. Настанот е снимен на камерите за видео надзор.

Не е познато во каква состојба било неговото друштво. Откако му вивнала главата во пламен, Вилиам безуспешно се обидувал да го изгаси огнот.

– Мислевме дека е луд. До сега имаме видено многу глупави нешта кои ги прават луѓето под дејство на алкохол, но никогаш нешто вакво, изјавил Кејт Бизи, менаџер на кафулето.

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1