Tag Archives: glava

Грозоморен чин: Бунтовниците во Сирија натерале дете да му ја отсече главата на еден заробеник

Страшна снимка објавена на Јутјуб, на која е прикажано како сиријските бунтовници тераат дете да ја отсече главата на еден невооружен заробеник.

______________________________________________________________________________________________________

Видео/Фото: Го удрил полицаецот со клоца во главата додека му пишувал казна

Безбедносните камери во Лестер (Leicester) уловиле момент кога момче со нога, со карате удар го удира полицаецот во глава.

______________________________________________________________________________________________________

Ја претепале и и ја избричиле главата поради „Facebook“провокации!

Две тинејџерки (16 и 17) од Неготин, Србија, киднапирале и малтретирале 13 годишно девојче – ги испровоцирало со своите „Facebook“ коментари испратени на нивна адреса.

______________________________________________________________________________________________________

Закачил свински глави на џамија за да ги навреди муслиманите

Поранешен војник Симон Паркес (45) беше уапсен од страна на полицијата, за злодело кое што го направил пред две години, закачувајќи глава на свиња, на капијата на џамијата Челтенхам во Глоуцестершире, и пишувајќи навредливи пораки на ѕидовите со крвта.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Изгубил кладба па му ја запалиле главата

По настанот шокирани останале и гостите кои гледале како пријателите на Вилиам му ја поливаат главата со чашка Бакарди 151, а еден носи пламен.

______________________________________________________________________________________________________

Фото: Ползел 200 метри и ја удирал главата од бетон за да му прости жената

Среде бел ден еден маж во градот Путиан во кинеската провинција Фујиан, ползел по патот и си ја удирал главата од бетонот.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1