Видео: Како Бетмен „стартува риби“


betmenДоколку некогаш сте ја следеле приказната за стрип јунакот Бетмен, тогаш сигурно ви е познат фактот дека тој е голем љубител на жени, или, барем така раскажуваат оние кои присуствувале на неговиот див лов каде и настанало ова видео.

Бетмен трча по кампот и заведува девојки. Најдобро од се е што се тоа и му успева на некоја финта, бидејќи од целата ситуација излегол со девојка под рака и неколку нови броеви во мобилниот.

Како тоа го прави „Витезот“ на темнината секако може да видите во следното видео.

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1