Видео – критичниот момент во струмичкиот пожар


На оваа видео снимка поставена на youtube се гледа критичниот момент кога огнот се проширил и ги зафатил двата рида.

Моментот кога беа повредени и работниците на Македонски Шуми од кои двајца, браќа им подлегнаа на повредите.

Share Button

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1