ВИДЕО: Летаат ракети и се пее „Македонско девојче“ во Украина


raketaСнимката од фронтот во Украина покажува како се лансираат ракети кон непријателот, а веднаш потоа се пее „Македонско девојче“!

Video – ZaSe.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1