Видео: Мистер ,,селанец,, – ова е кандидатот од Македонија


Епа зошто да нема избор за мис и мистер ,, селанец,, и тоа во светски рамки. Ова момче направило дури и своја видео презентација како кандидат од Македонија.

 

Шегите на сметка на изборите за мис, мистер не стивнуваат. Сега има избори за мис на се и сешто – мис на пролет, лето, есен, зима, мис бикини, зимска убавица, мис на жито, мис мокра маичка и така натака до недоглед.

Епа зошто да нема избор за мис и мистер ,, селанец,, и тоа во светски рамки.

Ова момче направило дури и своја видео презентација како кандидат од Македонија. Сликан до патлиџанчиња, облечен во кожувче со копач во раката раскажува зошто тој треба да биде мистер ,,селанец,, – погледнете

,, Ај лајк дигинг холс – биг холс, смол холс – и лајк дигинг ИН ТУ Д НИВА, анд и лајк драјвинг ТРАКТОР :)))))))

 

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1