Видео: Момче и девојка се „сакале“на мотор! :)


 

На Youtube осамна видео материјал во кој момче и девојка од Русија се возат на автопат и „водат љубов“

Кое е „налудото“ место на кое што сте имале секс, е ова е многу често поставувано прашање. А се разбира човечката креативност оди до таму што поради секс, еден куп парови завршиле во полициска станица.

Адреналин! Неопходен момент во животот на секој човек. Комбинација на две адреналински бомби – непроценливо!

Е овој руски пар навистина ќе има на што да се сеќава на стари години, доколку дочека – со оглед на нивната сексуална креативност.

На Youtube осамна видео материјал во кој момче и девојка од Русија се возат на автопат и „водат љубов“ ако може така да се нарече. Идентитетот на „напалениот“ пар засега не е откриен. Којзнае со какви се ситуации се соочува полицијата, и за што би ги казниле затоа што се сакаат? 🙂

Сигурно не ни возеле пребрзо, уживале во возењето 🙂

 

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1