Tag Archives: avtopat

Видео: Момче и девојка се „сакале“на мотор! :)

  На Youtube осамна видео материјал во кој момче и девојка од Русија се возат на автопат и „водат љубов“

______________________________________________________________________________________________________

Пакистанец загина во страотна сообраќајна несреќа на автопатот Велес – Куманово

Едно лице загина, а тројца се повредени во сообраќајната несреќа што утрово се случи на автопатот Велес – Куманово,кај клучката кон аеродромот „Александар Велики“.

______________________________________________________________________________________________________

Џиновска дупка на автопатот проголта автомобил – загина возачот/ Видео

Амбисот на автопатот се појавил одненадеж на автопатот Xiangjiang во кинескипт град Чангши.

______________________________________________________________________________________________________

Бреговиќ заглавил со часови на автопатот Ниш – Скопје – 20 км колона

Компетен застој на автопатот Ниш Скопје во правецот накај Македонија. Според информациите колоната возила била 20 километри а за премин на наплатната рампа се чекало по неколку часа. Огромна колона нервозни возачи поголемиот број турски државјани кој патувале на одмор во Турција.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1