Видео: Најновиот документарец за траговите на небото ,,chemtrails,,


Oва е најновиот докементарен филм за траговите на небото ,,chemtrails,, и геоинжинерство – односно делување на климата.

Повеќе инфо на

Конечно – Шведските власти признаа: „Chemtrails“ се вистинити, а не некоја теорија на завера!

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1