Видео: Неверојатно – Има само пет години, а веќе свири како Бах!


Навистина неверојатно, има само пет години, а веќе свири како Бах! Момчето е вистински талент. Неговото свирење на инструментот делува „невистинито“! Ако не верувате можете само да го погледнете видеото и да донесете свое мислење. Ние останавме импресионирани!

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1