ВИДЕО: Оваа двојка посвои тројки, но кога се вратиле во болница по седум дена останаа во шок!


Енди и Сара се една од многуте двојки кој не можат да имаат деца. По три години обидување донеле одлука да посвојат бебе.bebe5

Меѓутоа, мајката која требало да  го роди нивното бебе всушност очекувала  – тројки. Тие ги посвоиле трите бебиња.bebe3

Само седум дена потоа Сара не се чувствувала добро и  отишла во болница на преглед. Докторите го потврдија нејзиниот сомнеж. Била бремена – со близнаци.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1