Видео: „Пепе Ле Твор“ успеа да ја пронајде својата вистинска љубов


Токму како во цртаниот филм „Пепе Ле Твор“, во кој главниот јунак е во потрага по сродна душа, овој успеа да си ја најде иако тоа е маче.

Младенче твор се спријателило со маче, а тоа го покажува снимка поставена на Youtube.

 

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1