Видео: Погледнете како изгледа вистинскиот Џентлмен


Непознат русин не почека ни момент да излезе од својот автомобил и да и помогне на една постара госпоѓа која со тешки чекори се обидува да премине преку прометна улица. Го напушти својот автомобил и потрча да се погрижи за бабичката.

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1