Видео: Презентерка незнае која година е


Да се водат вести во живо е стресно, некогаш и до толку да заборавите кој ден е, а камо ли која година.

Денес е вторник, среда, не четврток – 2008, не 2009 – 2012

Настасија Финли од NBC се збуни скорз на скорз. A коментарот на гледачите е = епа да плавуша е 🙂

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1