Видео: Револтирани патници исфрлиле политичари од авион


Патници во авион на пакистанска компанија ПИА, исфрлиле двајца политичари од леталото откако поради нив летот доцнел повеќе од два часа17092014180150_Rehman_Malik_video_grab_360

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1