Видео: Руски полицајци на лулашка решаваат случај


Овие руски полицајци навистина сериозно си ја сватиле истрагата. Мора да е некој комплициран случај – или пак чиста досада.

Проработело детето во нив па полицајциве во фул опрема и униформа со се капи си се ,,љуљаал,, на детски лулашки.

Многу се слатки :):)

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1