Видео: Снимал потера на ТВ, а потерата во неговиот двор


poteraГолема полициска потера по автомобил ја кренала на нозе цела полиција. Еден автомобил го пратат дури десетина полициски возила додкеа тој дивее по улиците.

Еден човек сакајќи да ја стави полициската потера на интернет снимал на својот телевизор како се прикажува потерата во живо, не ни бил свесен дека ќе му дојде во неговиот двор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1