Воодушевувачко видео: Момче родено без раце свири гитара со нозе


Џорџ Денехи (18) од Ашланд, Вирџинија, е силно вљубен во музиката и обожава со пријатни ноти да ги забавува луѓето. Погледнете како всушност го прави тоа!

 Желбата на Џорџ е да се усоврши и во свирење клавир, а и не се сомневаме дека ќе успее во тоа. Со помош на нозете јате, свири па дури и си ја мие косата.

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1