Возите на плин – погледнете го ова ВИДЕО


Бела Лада Самара експлодира одненадеж додека возилото се движело по автопат во Русија.fn-lada-samara

Според информациите за среќа нема повредени освен што целосно е уништен задниот дел на возилото каде била сместена боцата за плин.

До експлозијата дошло поради неисправност на вградениот систем на плин

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1