ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ФОТОГРАФИИ: Повредени патници на аеродромот во Брисел


Непосредно по силните експлозии на аеродромот во Брисел социјалните мрежи се преплавени од фотографии и видеа од повредени луѓе и патници кои во паника се обидуваат да излезат надвор од зградата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1