ВОЗНЕМИРУВАЧКО: Погледнете како новинарот со пресечен врат го преживеа нападот во Лондон


Весникот „Дејли мејл“ објави видео на кое се гледа новинарот Џеф Хо кој е повреден во терористички напад во Лондон, вечерта вжна 4 јуни. Претходно неговите пријатели ставиле негова фотографија на Твитер со молба да им се помогне во потрагата за исчезнтиот пријател.

На видеото се гледа како тој тетеравејќи оди до автомобилите на Брзата помош во придружба на лекар. Човекот го прекрива својот врат со маица, но останатиот дел од телото му е во крв.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1