ВОЗНЕМИРУВАЧКО Видео: Точниот момент кога се разнесува бомбашот самоубиец!


Експлозија одекнала на прометната улица Истиклал во центарот на Истанбул.istanbul-istiklal-eksplozija-foto-youtubeprintscreen-1458386487-867355-724x400

На видеото се гледаат вознемирени минувачи и шетачи кои во страв бегаат.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1