Земјотресот од 6,7 снимен на безбедносна камера – седеа во кафуле кога одеднаш се почна да се тресе


Во Грција земјотресот од 6,7 според Рихтер уловен во камерите на кафуле. Погледнете како се тресеше.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1