Жена го убила сопругот што ја тепал – па дознала дека всушност бил жена со пенис протеза (Фото)


Кога жена го убила својот нападен сопруг, всушност дознала дека се работи за жена која носела пенис протеза. Анџело Хедингтон и Елизабет Радавски од Канада, по љубовната романса, која траела четири месеци, решиле да се земат.

Потоа почнале проблемите и насилството. Во 2003 година 27 годишната Елизабет во самоодбрана го прободела Анџело со нож, а лекарите на патот кон болницата откриле дека станува збор за жена, откако го виделе пенисот протеза на нејзе.

Елизабет за  Discovery program, Fatal Vows, изјавила дека не забележала ништо, поради тоа што секој пат кога имале секс Анџело барал да го изгаснат светлото и тоа да го прават во темница.

Анџело кој е роден како Анџела, дури ја излажал Елизабет дека во неговата претходна врска, девојката се наљутила и му ги изгорела гениталиите. При судењето било докажано дека Анџела била нападна и глумела како маж и во претходните неколку врски кои што ги имала.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1