18+ : Фото + Видео – Пет светски бизарни секс рекорди


Прочитајте за најчудните секс рекорди кои нема да ги пронајдете во Гинисовата книга со рекорди!

 1. Најголемиот групен секс – 919 мажи во еден ден

Познатата американска порно ѕвезда Лиза Спаркс имала секс со дури 919 мажи за само еден ден за време на третиот шампионат во групен секс во Полска со што го срушила светскиот рекорд во оваа дисциплина.

 2. Најдолга машка мастурбација – 10 часа

Масанобу Сато во 2009 година учествувал на Светски мастурбатетон во Сан Франциско и го поставил светскиот рекорд за најдолга сесија од 9 часа и 58 минути. Тој дошол дури од Јапонија поради ова случување вооружен со сексуални помагала и успеал да си го сруши претходниот рекорд од предходната година од 9 часа и 33 минути.

 3. Најголема светска оргија – 250 парови

Јапонија го постави новиот светски рекорд – 250 мажи и 250 жени се согласиле да се сексаат на исто место и во исто време, при тоа создавајќи ја најголемата светска оргија. Секоја поза била во состав со кореографија па така паровите биле усогласени, а сето тоа било снимено. Иако важело за „оргија“ 250 парови имале секс само меѓу себе, а не со другите парови.

 4. Најголем „дострел“ со ејакулација – 6 метри

Хорст Шулц постигнал цели 6 метри далечина со голема „количина“ на семена течност. Тој го држи рекордот за најголема висина (3,7 метри) и најголема брзина на ејакулација од дури 68 километри на час.

 5. Најсилната вагина на светот – дигнала 14 килограми со помош на вагината

Татиату Козевников 42 годишна Русинка може да подигне верувале или не дури 14 килограми со својата вагина. Таа ги вежбала своите интимни мускули 15 години и успеала да влезе во гинисовата книга на рекорди како жена со најсилна вагина.

Share Button

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1