БОМБА ЗА СТАРЛЕТАТА: Џипот на Сораја кренат во воздух (ВИДЕО)


Вчера во Подгорица дошло до обид за атентат на старлетата Сораја Вучелиќsoraja djip

Имено, на нејзиниот автомобил рејнџ ровер била поставена бомба која била активирана. Инцидентот се случил во градот околу 20 часот. Постојат сомнежи дека се работи за некој од барската криминална група.

City kvartZapaljen džip Soraje Vučelić

Posted by Podgoricki vremeplov on Monday, 2 November 2015

 

Сораја Вучелиќ се огласи на Фејсбук откако на нејзиниот автомобил била поставена бомба.

Таа на својот профил напиша дека после ова ќе биде уште посилна.bomba soraja

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1