Експлицитно + 18 ВИДЕО/ ФОТО – порно снимката на внукот на Туџман


 

По барање на читателите српски Курир вечерва ја објави порно видео снимката која внукот на Фрњо Туџман – Игор Туџман ја снимил и ја нудел да ја продаде.

На снимката е со својата девојка Наташа и како што пишува курир снимката трае 11 минути и снимен е во Загреб.

На снимката има експлицитни секс сцени а ниту муабетот не е помалку вулгарен

,, како ќе те е…м сега. Сега ќе те скршам од ,,карање,,

Игор веќе една недела се обидува да најде медиум кој ќе му плати и ќе го емитува неговиот порно клип. До сите редакции испратил маил во кој вели

,, јас сум Игор Туџман и нема да ве тужам ако го објавите овој видео клип, тоа е реклама за мене,,

Игор се обидува да стане фолк ѕвезда и да направи кариера во Србија – дали оди по стапките на Северина и дали ќе му успее ќе покаже времето.

 

 

 

Поради експлицитноста на материјалот ние овде ви презентираме дел, а на овој линк може да ја погледнете комплетната видео снимка

http://www.kurir-info.rs/evo-videa-tudmanov-unuk-u-porno-filmu-clanak-339991

ВНИМАНИЕ – ЕКСПЛИЦИТНИ СЕКС СЦЕНИ  + 18

 

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1