Фото: Европско првенство – Најдолги мустаќи


 

Повеќе од 100 кандидати беа дел од Европското првенство во најинтересни, најдолги и најдобро негувани мустаќи и бради.

Натрпеварот се одржа викендов во Франција во градот Wittersdorf. Погледнете кои мустаќи беа најдобро оценети. 🙂

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1