Фото: И Карл Маркс воскресна


По двојниците на Ајнштајн и Тито сега и Карл Маркс се реинкарнираше. Сличноста е навистина неверојатна.:) 🙂

Фото: И Гоце Делчев во ЈСП
Фото: ТИТО сликан во ЈСП
Фото: И Ајнштајн воскресна

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1