Фото: Мајка за пример – и падна количката со бебето, а телефонот не го испушта


 

Peaches Geldof 23 годишна папараците ја уловиле како го шета своето 4 месечно бебе. Зборувала на телефон и количката и се превртела. Иако бебето кутро испадна од количката таа не го испушти мобилниот телефон од рака.

Татко на бебето е Британски пунк пејач Thomas Cohen (S.C.U.M.).

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1