Генијален совет – Видео еве како најлесно да одвоите жолчка од белка


 

На ова видео е прикажан експресен и едноставен – генијален совет како најлесно да ги разделите белката и жолчката од јајцето и тоа без нималку мака.


Share Button

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1