Го шпиунирала мажот, се заглавила во оџакот гола, одвај ја извадиле


Тони Хернандез во саботата во 4.30 наутро го разбудило викање и плачење кое доаѓало од оџакот.

35 годишната поранешна сопруга на Хернандез се обидела да се вовлече во неговата куќа во Риверсајд, Калифорнија – преку оџакот. Се соблекла гола, веројатно убедена дека така полесно ќе се провлече низ оџакот. Оттаму ја ваделе пожарникари!

zena odjak spasuvanje

CBS LA јавува дека Хернандез во саботата утрото се разбудил откако слушнал плач и викање кое доаѓало од оџакот. Не можел да помогне самиот, па повикал пожарникари кои ја извлекувале кутрата жена два часа. На крајот морале да го скршат оџакот кој бил широк само 30 сантиметри! Жената поради повредите кои ги добила веднаш била пренесена во болница.

– Не ми се допаѓа како се однесува и што прави, тоа не е добро за моите деца – изјавил Тони за CBS Los Angeles.

35 годишната жена со Тони Хернандез имала 3 деца кои по разводот не смеела да ги гледа.

Таа на овој начин се обидела да влезе во куќата, откако ѕвонела и тропала но  никој не и ја отворал вратата – јавува ABC7

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1